Banskobystrický pohár 2016

Banskobystrický pohár 2016

Kvalifikácia na: 

Olympijské hry 2016 – Rio De Janeiro (Brazília)

Majstrovstvá Európy 2016 – Londýn (Veľká Británia)

Majstrovstvá Európy juniorov 2016 – Maďarsko

Dňa 12.-13. marca 2016 sa v meste pod Urpínom konali medzinárodné plavecké podujatie, ktoré bolo určené aj pre talentovanú mládež, ktorá mohla prezentovať nielen svoje mesto, región, ale aj celú Slovenskú republiku. Banskobystrický pohár je jeden z najväčších plaveckých mítingov na Slovensku. Cieľom akcie bolo predstaviť na Slovensku európske ale aj svetové hviezdy. Z pôvodnej súťaže plaveckého mítingu s medzinárodnou účasťou sa aj vďaka prestavbe 50-metrového bazénu na Štiavničkách  a obrovskej snahe organizátorov stali preteky európskeho formátu. Tohtoročné podujatie bolo významné tým, že  Medzinárodná svetová plavecká federácia schválila podujatie ako kvalifikačné pre účasť na Olympijské hry 2016 v Rio de Janeiro (Brazília). Svetové a európske hviezdy, ktoré okrem médií prilákali na tribúnu vynovenej plavárne aj množstvo divákov, ponúkli špičkové výkony, skvelú atmosféru a už aj miesto medzi poprednými podujatiami európskeho formátu. 

Samozrejme ani Kompava na podujatí nechýbala. Nakoľko veľa plavcov s nami aj spolupracuje. Im sme predstavili novinky, ktoré v Kompave máme a plavcom, ktorí nás nepoznali sme zasa predstavili produkty, ktoré by ich mali sprevádzať pri ich športových výkonoch.

Spoločnosť Kompava venovala na akciu 10 ks prezentačných tašiek (10x 500g HypoFit, plastové fľaše 1l, prezentačné materiály).