Konečne som našiel poriadny proteín a aminokyseliny

Konečne som našiel poriadny proteín a aminokyseliny

Moje meno je František Huszti, v kulturistike sa pohybujem 5 rokov, z toho 3 roky aj súťažne. Dlho som hľadal vhodný doplnok výživy na doplnenie potrebných kvalitných živín, ktoré sú pre rast svalov nevyhnutné. Po vyskúšaní mnohých doplnkov som narazil na ProteinFit 80 - vynikajúci proteín na rast svalov od firmy KOMPAVA, ktorý mi odporučil môj kamarát, sponzor a majiteľ Fitka Západ - Mário Horenický.

Proteín mi hneď od prvého použitia veľmi sadol, má lahodnú chuť, rozpustnosť je výborná, čo sa hodí pri potrebných väčších dávkach v prípade, že je vaším cieľom rýchly nárast svalovej hmoty a nestíhate sa pravidelne počas dňa stravovať. Po podrobnejšom preskúmaní zloženia proteínu ProteinFit 80 som bol veľmi milo prekvapený, že sa konečne našiel výrobca, ktorý kladie vysoký dôraz na zdravie zákazníka a odkláňa sa od chemických prídavkov.

ProteinFit 80 je naozaj s minimom chemických látok, ako aj množstvo iných kvalitných výrobkov od slovenskej firmy KOMPAVA. Ďalej užívam od tejto spoločnosti najlepšie aminokyseliny na trhu a to AMINO 2500. V súčasnej dobe  sa pripravujem na jesenné preteky, mám fyzicky aj časovo náročnú prácu a preto potrebujem svalom poskytnúť kvalitné živiny, aby nedošlo k strate ťažko vydretej svalovej hmote. Tieto živiny čerpám práve z proteínu ProteinFit 80 a som maximálne spokojný nakoľko nielen, že svalovú hmotu nestrácam, ale dokonca svaly naberám, čo je dôkazom, že ProteinFit 80 od firmy KOMPAVA je kvalitným proteínom na vysokej úrovni bez zbytočných chemických prísad a odporúčam ho každému, kto sa pokúša či už o skvalitnenie alebo rast svalovej hmoty.

Galéria

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info