Tréning s K4 Power BCAA je efektívnejší a kvalitnejší /Tomáš Jurkovič

Tréning s K4 Power BCAA je efektívnejší a kvalitnejší /Tomáš Jurkovič

Nové K4 Power BCAA som používal asi mesiac a hneď sa u mňa zaradili medzi top produkty od Kompavy. Ako triatlonista používam BCAA prakticky dennodenne na zvýšenie regenerácie počas viacerých tréningov za deň. Tieto nové BCAA sú podstatne účinnejšie ako klasické. Je to určite aj tým spôsobené, že v práškovej forme, teda vo forme je v jednej dávke väčšie množstvo Bcaa ako som si dával vo forme kapsúl. Veľmi oceňujem aj pridaný citrulín a glutamín. Obe tieto látky výrazne pomáhajú v regenerácii.

Za mesiac používania nových K4 Power BCAA môžem jednoznačne povedať že tréning s nimi je efektívnejší a kvalitnejší. Už počas tréningu cítim vo svaloch väčšiu silu, únava prichádza neskôr a následná regenerácia po tréningu trvá kratšie. Pri viacerých tréningoch za deň je to veľmi dôležité. Pomôžu eliminovať kumulovanú únavu, keď mám niekoľko ťažkých tréningových dní za sebou. Vyskúšal som ich aj vo fáze vylaďovania na preteky, kedy je tréningové zaťaženie menšie a snažím sa aby telo bolo maximálne oddýchnuté a pripravené podať najlepší výkon. Vtedy som pociťoval ako som mal svaly nabité energiou, ráno som sa budil svieži, tréningy pre mňa v podstate ani neboli záťaž a odrazilo sa to na 3.mieste na majstrovstvách Európy.

Rozpustnosť Bcaa-čiek je priemerná, z chuti mi viacej chuti grep. Skúšal som aj testovaciu vzorku, kde bolo viacej sódy, tieto boli veľmi osviežujúcejšie. Veľmi chutili. Tie čo sú v predaji majú menej sódy a podľa mňa je to škoda lebo nie sú také osviežujúce.

Tomáš Jurkovič, viacnásobný majster Slovenska v triathlone, kros triatlone a v zimnom triatlone

 

Štítky:

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info