Výstava Wellness a Fitness 2014
Výstava Wellness a Fitness 2014

Výstava Wellness a Fitness 2014

Výstava Wellness a Fitness 2014

Firma Kompava sa už po druhýkrát zúčastnila výstavy Wellness a Fitness, ktorá sa konala 30. 1. – 2. 2. 2014 v Incheba Expo Arénev Bratislave. Prvý deň boli brány otvorenépre odbornú verejnosť, ďalšie dni na výstavuzavítala aj široká verejnosť.V piatok v poobedných hodinách sa Kompava postarala o zábavu priamo na pódiu, kde Tina Zlatoš Turnerová so svojou spoluhráčkou Saškou predviedli praktické predstavenie beach volejbalu. Ďalšou hviezdou dňa bol cyklotrialista Janko Kočiš, ktorý predviedol svoju show na bicykli. Niektorí diváci strácali dych a veru bolo nad čím. Janko si ako prekážky na skoky vybral divákov a predviedol naozaj adrenalínovú show. 

Celú výstavu sprevádzal aj náš maskot, ktorý nebol lákadlom len pre deti, ale aj pre dospelých. Mnohí chceli mať fotku s naším Kompava lístkom, ktorý predviedol svoje tanečné kreácie a rozdával dobrú náladu.

Stánok Kompava patril medzi najkrajšie stánky výstavy Wellness a Fitness. Okrem dizajnu, ktorý bol zameraný na tyčinku Wellness Bar, Wellness Daily Protein a výrobky na podporu trávenia, pútal pozornosť aj hudbou, ktorá sa niesla celou halou, a samozrejme pozitívne naladenými ľuďmi, ktorí okrem pozitívnej energie rozdávali aj rady z oblasti výživy.

Zákazníkov v stánku čakala ochutnávka našich tyčiniek, súťaž, darčekové predmety, zľavy na nákup a samozrejme špičkoví výživoví poradcovia, ktorých rady boli to najcennejšie, čo si návštevníci odniesli. 

Počas výstavy sa v našom stánku vystriedalo množstvo návštev – medzi inými jeden z top zákazníkov Viktor Fogel, konateľ rehabilitačného centra Charis, n. o., Bratislava aj so svojou manželkou Xéniou; náš exkluzívny obchodný zástupca z Pezinka Silvester Kástler, prezident Slovenskej asociácie naturálnej kulturistiky pán Viliam Rigo so svojou rodinoua veľa vzácnych hostí, ktorým touto cestou ďakujeme za návštevu a spríjemnenie výstavy. Taktiež k nám zavítali „Tváre Kompavy“– Majster sveta v kulturistike v kategóriimasters Koloman Tóth a Majster Slovenskav kategórii do 174 cm Juraj Remiš

Všetci si z výstavy odniesli veľa energie, nových kontaktov a skúseností.