Detoxikácia po objemovke

Detoxikácia po objemovke


Každý z nás, kto cvičí za účelom pribratia svalovej hmoty, snaží sa využiť práve obdobie jesene a zimy na zvýšenie príjmu živín a objemového cvičenia.

So zvýšeným príjmom potravy telo nedokáže častokrát dostatočne rýchlo potravu spracovávať a dochádza tým k zaťažovaniu ako metabolizmu, tak aj trávenia. Hlavne zvýšený prísun bielkovín zaťažuje nielen pečeň a obličky, ale aj celý organizmus tvorbou toxínov a tráviacu sústavu, kde nestrávená potrava zahníva.

Veľmivhodným spôsobom, ako zistiť, či je príjem bielkovín vysoký, je odmerať si množstvo bielkovín v moči pomocou indikačných papierikov 3-TestAk je hodnota zvýšená, je čas na detox.


Detox naštartuje organizmus na obdobie, kedy chceme rysovať

Zrýchli sa metabolizmus, zlepší prietok krvi v cievach, zlepší sa schopnosť absorpcie živín tráviacou sústavou, a tým sa zlepší regenerácia a podporí lepšie spaľovanie tukov v období, keď budeme chcieť rysovať.

Jedným z prirodzených a ľahkých spôsobov detoxikácie je užívanie extraktu z divoko rastúcej palmy Yuccy Shidigery. Saponíny, ktoré obsahuje, zabraňujú i prichyteniu akýchkoľvek látok na steny ciev a čriev, teda i baktérií a vírusov. Následne sa toxíny prirodzeným spôsobom z tela vylúčia von. Saponíny vďaka svojmu antioxidačnému účinkuznižujú množstvo voľných radikálov, čím zlepšujú zdravie. Nezabúdajme na dostatočný pitný režim - aspoň 2 - 3 litre tekutín denne.


Vhodným doplnkom na zlepšenie detoxikačného účinku Yuccy je MSM Acidofit. MSM zvyšuje priechodnosť bunkových stien a umožňuje vode a nutrientom dostať sa do buniek a odplaviť škodliviny. Acidofit odkyslí organizmus od prebytku kyselín v krvi, ktoré vznikajú práve nadbytkom bielkovín.

 

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info